ATN Investment

|
ul. Polna 23 | 32-082 Bolechowice | woj. małopolskie |
NIP: 6772201960
Producenci
Newsletter
Zapisując się do Newslettera otrzymasz jednorazowy rabat 5% na zakupy w naszym sklepie.
Pakowanie prezentów
Możliwość zwrotu towaru do 30 dni
Zwroty i reklamacje

.

ZWROT LUB WYMIANA

Mając na uwadze Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych towarów w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zakupu bez podania przyczyny.

O zamiarze zwrotu lub wymiany prosimy poinformować nas drogą mailową, podając numer zamówienia oraz wskazując zwracany bądź wymieniany produkt.

Następnie wypełniony formularz zwrotu bądź wymiany w formie papierowej wraz z oryginałem dowodu zakupu oraz zakupionym produktem prosimy odesłać na adres:

e-babies.pl

ul. Polna 23

32-082 Bolechowice

Zwracany lub wymieniany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem oraz metkami.

W przypadku zwrotu, poniesione przez Państwa koszty produktu oraz wysyłki do Państwa, uwzględnione na dowodzie zakupu, zostaną zwrócone na podane przez Państwa w formularzu konto bankowe najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwracanego zamówienia.Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości.Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie zostaną odebrane.

Państwo ponoszą koszt odesłania do nas zawracanego produktu.

W przypadku wymiany, poniesione przez Państwa koszty produktu oraz wysyłki do Państwa, uwzględnione na dowodzie zakupu, zostaną zwrócone na podane przez Państwa w formularzu konto bankowe natomiast Państwo zostaną poproszeni o ponowne ich uregulowanie dla nowego produktu, bądź wyrażenie pisemnej zgody na wyrównanie tych kosztów.Państwo ponoszą koszt odesłania do nas wymienianego produktu.     

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacyjny zamieszczony poniżej, a następnie odesłać go wraz z dowodem zakupu oraz produktem, który chcą Państwo zareklamować na adres: e-babies.pl 32-082 Bolechowice, ul. Polna 23.

Oferowane przez nas produkty to gwarancja najwyższej jakości, jeżeli jednak zdarzy się, że wysłany do Państwa produkt będzie posiadał wadę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego mogą Państwo go zareklamować.

.

REKLAMACJA

Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie zostaną odebrane.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. O sposobie jej rozwiązania poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie.

W przypadku uznania reklamacji za zasadną wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę. W razie braku możliwości dokonania naprawy lub wymiany towaru na inny, kwotę stanowiącą równowartość reklamowanego produktu zwrócimy na podane przez Państwa konto.

Przypominamy, iż różnice wynikające z indywidualnych ustawień Państwa komputera (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

 .

Pliki do pobrania:

FORMULARZ REKLAMACJI

FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ WYMIANY

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl